Network Menu

Kontaktpersoner

Nätverkskoordinering

SWEA Arts nätverk koordineras av en internationell kontaktperson, som har ett samordnande råd på 4 – 5 personer från olika avdelningar till sin hjälp. Dessa kommunicerar med hjälp av e-mail och telefon samt träffas 1 – 2 gånger per år. De är just nu

Christina Måneskiöld, internationell kontaktperson (Bryssel) cmaneskiold(Replace this parenthesis with the @ sign)yahoo.se

Margareta Nilson (Köln-Bonn) margareta.nilson(Replace this parenthesis with the @ sign)gmx.net

Eva Dillner, webbansvarig (Global/Göteborg) eva(Replace this parenthesis with the @ sign)evadillner.com

Kontaktpersoner

Barcelona Maina Novara Novara.maina(Replace this parenthesis with the @ sign)gmail.com

Berlin Caroline Creutzer caroline.creutzer(Replace this parenthesis with the @ sign)web.de

Boston Karina Granbom kgranbom(Replace this parenthesis with the @ sign)yahoo.com

Bryssel Eva-Lotta Axelsson elo.axelsson(Replace this parenthesis with the @ sign)gmail.com

Geneve Bodil O’Connor bodiloconnor(Replace this parenthesis with the @ sign)gmail.com

Göteborg Lena Olander lenaolander2(Replace this parenthesis with the @ sign)hotmail.com

Irland söker ny kontaktperson

Köln/Bonn Margareta Nilson margareta.nilson(Replace this parenthesis with the @ sign)gmx.net

Lissabon söker ny kontaktperson

London Maria Willman skumkonst(Replace this parenthesis with the @ sign)hotmail.com

Mallorca Caj Holm caj.holm(Replace this parenthesis with the @ sign)gmail.com

Melbourne Gunilla Berglie nillamy(Replace this parenthesis with the @ sign)gmail.com

Oslo Eva Schia eva(Replace this parenthesis with the @ sign)schia.com

Paris Gabriella Legillon galalegillon(Replace this parenthesis with the @ sign)hotmail.com

San Francisco Cecilia Mases cecilia_mases(Replace this parenthesis with the @ sign)outlook.com

South Florida Sara Schesser sara_bartra(Replace this parenthesis with the @ sign)hotmail.com

Stockholm 1 Monica Karlberg monica.karlberg(Replace this parenthesis with the @ sign)gmail.com

Stockholm 2 Anne Grönvall gronvall.anne(Replace this parenthesis with the @ sign)gmail.com

Zürich Gunilla Westermark gunilla.s.westermark(Replace this parenthesis with the @ sign)gmail.com

Skicka in material

Vänligen använd våra formulär för att skicka in material, text och bilder för publicering på hemsidan.

Är du inte medlem än? Anmäl dig på sidan Gå med i SWEA Art